Paulina Wiktorska

Paulina Wiktorska

Specjalista SEM

Witaj!

 

Nazywam się Paulina Wiktorska. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Google Adwords oraz Google Analytics.

W grudniu 2015 roku, nakładem wydawnictwa Helion pojawiła się na rynku książka mojego autorstwa zatytułowana „AdWords 360°. Katalog skutecznych kampanii”. To pierwszy na polskim rynku katalog kampanii traktujący o reklamie Adwords. Szczegóły na temat książki oraz jej interaktywną kontynuację znajdziesz na stronie www.adwords360.pl.

 

ROZWÓJ ZAWODOWY

 

Doświadczenie

Od 10 lat pracuje w branży jako Specjalista SEM. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijałam podczas współpracy z takimi markami jak Comarch, Jetex Flight Support, Super-Pharm, Fjordline, Hub;raum, Zortrax, Uniwersytet Jagielloński, itp.

Byłam prelegentem na takich wydarzeniach jak: semKRK, Women in Technology, Grill IT, Web Analytics Wednesday, itp. Jestem również autorką wielu publikacji branżowych z zakresu budowania strategii i rozwoju kampanii Adwords. Pisze m.in. dla Marketer+, Nowy Marketing, Marketing w Praktyce, itp.

Gościnnie miałam przyjemność prowadzić zajęcia na uczelni AGH, wydziale Humanistycznym, kierunek „Digital Marketing” oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Na co dzień znajdziesz mnie na Oficjalnym Forum Google Adwords gdzie staram się swoją wiedzą wspierać użytkowników forum.

Certyfikacja

Od 2012 roku działam pod własną marką Clear&Fancy Interactive. Jej głównym zadaniem jest wspieranie klientów indywidualnych oraz agencji w obrębie płatnej reklamy Google AdWords. Jako właścicielka C&F Interactive posiadam status Partnera Google oraz certyfikację indywidualną z zakresu:.

  • reklamy Adwords dla zaawansowanych
  • reklamy wideo dla zaawansowanych
  • reklamy w zakupach Google
  • reklam mobilnych
  • Google Analytics

 

PO GODZINACH

Znajdziesz mnie na www.blogreklamowy.com, gdzie zgłębiam i dzielę się wiedzą na temat psychologii reklamy i neuromarketingu.

BR-logo

back to top